Julia w gronie zwycięzców konkursu na plakat Międzynarodowego Dnia Mediacji

Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wręczył 18 października br. nagrody laureatom konkursu na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2022. Konkurs pomaga popularyzować wśród uczniów mediację – skuteczną metodę rozwiązywania sporów i zachęca młodych ludzi do kreatywności.
 

– Przygotowane przez Was plakaty udowadniają, że rozumiecie, czym jest mediacja, znacie jej zalety. Pokazaliście, że można w sposób artystyczny przedstawić najważniejsze walory mediacji i zachęcić do jej stosowania – powiedział Marcin Romanowski, gratulując zwycięzcom.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Spośród 759 zgłoszeń komisja konkursowa pod przewodnictwem wiceministra sprawiedliwości wybrała 12 laureatów oraz przyznała 10 wyróżnień.

Wśród laureatów znalazła się nasza uczennica Julia Zając z klasy 8.

Julce i jej rodzicom serdecznie gratulujemy sukcesu! Dzielimy się  fotorelacją z wręczenia nagród w Ministerstwie Sprawiedliwości.

informacje zaczerpnięte ze strony https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/zwyciezcy-konkursu-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji-2022-nagrodzeni?fbclid=IwAR0k9fwatwLPl1_iw3CJLCYvq-swfjQD0qpBunDT2Bw9lQ4rJVkW2rR0pbo