Z życia naszej świetlicy

Świetlica szkolna zorganizowała akcję przygotowania kartek urodzinowych dla 8 letniej Paulinki, która zeszłoroczne urodziny spędziła na oddziale onkologicznym w Zabrzu. Świetliczaki, chętni uczniowie klas 2c, 3a, zajęć logopednycznych oraz korekcyjno – kompensacyjnych przygotowali dla Niej kartki oraz gniotki, aby umilić jej zbliżające się urodziny i wywołać uśmiech na jej twarzy.

Nasza szkolna świetlica to miejsce, które od lat cieszy się dużą popularnością wśród naszych uczniów. Każdy znajdzie tam cos dla siebie. Ostatnio dużą popularnością cieszą się nowe drewniane klocki „Maple”, z których mali konstruktorzy budują wspaniałe budowle. Dla miłośników prac ręcznych opiekunowie również mają ciekawe propozycje zajęć z włóczką. Nie brakuje również zajęć kulinarnych, które jak corocznie pojawią się w programie naszej świetlicy. Dzięki pomysłowości opiekunów świetlicy jest to miejsce przyjazne każdemu dziecku.