Przyrodnicza gra terenowa.

Z okazji zbliżającego się Dnia Bioróżnorodności oraz Święta Pszczół🐝 przedstawiciele klas czwartych, piątych oraz szóstych wzięli udział w przyrodniczej grze terenowej. Przy każdym stanowisku musieli wykonać różnorodne zadania np. rozpoznać drzewa, skały, sprawdzić czas na zegarze słonecznym, wykazać się wiedzą z zakresu bartnictwa etc. Nad przebiegiem konkursu czuwał Pan Tomek Jachnik, pracownik referatu ochrony środowiska naszego urzędu. Wręczył on również nagrody uczniom, którzy najlepiej rozwiązali quiz przyrodniczy:
W kategorii klas 4-6
🥇 Wojtek Wiechuła,
🥈Lena Wojtan,
🥉Adam Małachowski i Wiktoria Gonsior.
W kategorii klas 7-8
🥇Lena Bachorska,
🥈Wiktoria Sobstyl,
🥉Szymon Zaremba.
Gratulacje dla nich 👏
Podziękowania dla Pań Eweliny Lechus i Ewy Zmarzły za zorganizowanie gry terenowej i konkursu oraz dla Pana Tomasza Jachnika z Urzędu Gminy Gierałtowice za ufundowanie nagród i pomoc przy realizacji zadań ❤️