Młodzi Projektanci Ogrodów – finał

Pierwszy etap pracy projektu Młodzi Projektanci Ogrodów, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 7 został rozpoczęty w środę. W dniu dzisiejszym realizacja projektu dobiegła końca. Uczniowie klasy 7 wykonali profesjonalne projekty i wraz z rodzicami dokonali realizacji jednego z nich. Aby pozyskać rośliny uczniowie uczestniczyli w zbiórce makulatury i elektrośmieci. Za pieniądze uzyskane ze zbiórki udało się zakupić rośliny i korę.
Całość została zakończona dzisiaj.
Składamy serdeczne podziękowania:
Państwu Marcie❤️ i Pawłowi Hirsz❤️, Panu Adrianowi Bachorskiemu❤️, Panu Jackowi Lechus❤️ oraz Państwu Beacie❤️ i Łukaszowi Szymon❤️ za pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia 🥰
Dziękujemy całej klasie 7a oraz Jankowi i Paulinie z 4a i Anastazji i Piotrowi z 5c za aktywną pomoc w dniu dzisiejszym ❤️
Paniom Ewelinie Lechus❤️ i Agnieszce Dąbek❤️ za koordynację projektu.
Panu Tomaszowi Jachnik❤️ z Urzędu Gminy Gierałtowice za pomoc w pozyskaniu dofinansowania🍀
Niech wszystko pięknie rośnie i cieszy nasze oko🌿