Klasa V z wizytą w „Feliksówce”

Uczniowie klasy V Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Paniówek spędzili piątek 20 czerwca na Feliksówce.
Jest to urocze leśne miejsce, które powstało niedawno w zaciszu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Knurowie.
Uczniowie mieli możliwość zobaczenia ścieżki edukacyjnej, podziwiali rekonstrukcję przedwojennej granicy. Zobaczyli powstający ogród skalny. Spotkanie miało charakter typowo integracyjny, uczniowie podzieleni na grupy tworzyli plakaty o charakterze ekologicznym. Chłopcy zasadzili w ogrodzie na pamiątkę pobytu symboliczną roślinkę, która wzbogaciła powstający ogródek ziołowy. Przedpołudniowe zajęcia zakończyły się wspólnym ogniskiem.
W drodze powrotnej do domu był jeszcze krótki postój na tężni solankowej, która działa w mieście od 2019r.
Podziękowania dla Rady Klasowej, która pomogła w organizacji spotkania.