Szkolne mistrzostwa on-line w skakaniu na skakance

Drodzy @ktywni uczniowie!!!

Jeśli nie możemy Wam zorganizować zawodów sportowych w tradycyjnej formie, „na żywo”, to zrobimy Mistrzostwa on-line 😉 😉 😉 Turniej pozwoli wyłonić najlepszych w skakaniu na skakance 😉 😉 😉 Będzie to super szybka konkurencja sportowa! Nie potrzeba dużo przestrzeni ani sprzętu. Wystarczy skakanka
i np. to z czym większość z Was nigdy się nie rozstaje, czyli telefon komórkowy
😉
Zadanie polega na wykonaniu jak największej ilości skoków non-stop na skakance w czasie 60 sekund. Musicie zatem poprosić kogoś, by Was nagrał w trakcie podskoków, albo odpowiednio ustawić telefon, kamerę czy inny sprzęt umożliwiający nagranie Was. Tylko w ten sposób będziemy mogli później odtworzyć materiał wideo i zobaczyć jak poradziliście sobie z zadaniem oraz wyłonić zwycięzcę 😉 Można liczyć głośno ilość podskoków jak komuś tchu nie zabraknie albo kamerzysta pomoże 😉

Termin na przesłanie nagrania upływa 16 maja 2021r. Filmik należy wysłać na adres: beata.malcherek@paniowki.onmicrosoft.com lub bezpośrednio na czata (Platforma Microsoft Teams) -> Beata Malcherek.

2 Kategorie: klasy 1-3 i 4-8

Nagrody: trzech uczniów z największą liczbę podskoków otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę niespodziaknę, a także ocenę celującą z wychowania fizycznego.

Wszystkim Wam życzymy powodzenia! Niech wygra najlepszy!

Łapcie za skakanki i do dzieła!

Wuefiści ZSP Paniówki 😊