SUKCES NASZEJ UCZENNICY MARII W XIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE RZEŹBIARSKIM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY IM. STANISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO

9 kwietnia ogłoszono listę tegorocznych laureatów Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego. Spośród nadesłanych prac w szczególny sposób wyróżniono pracę Marii Kozik, która zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej (klasy IV-VI).

Maria wykonała rzeźbę pt. „W jeziorze”. Na gliniany walec nałożyła elementy charakterystyczne dla podwodnego świata. Praca cechowała się lekkością i dbałością o szczegóły.

Konkurs Stanisława Zagajewskiego umożliwia pracowniom ceramicznym z całej Polski zaprezentowanie twórczości dzieci i młodzieży.
Gratulujemy Marii pięknego sukcesu i cieszymy się wspólnie z nią. Na tym polu nie mieliśmy jeszcze nigdy żadnych osiągnięć, tym bardziej sukces Marii cieszy ❤❤❤. Pracę można zobaczyć w albumie pokonkursowym tutaj: https://ckbrowarb.pl/wyniki-xiii-ogolnopolskiego…/…