Konkurs Plastyczny „Marzenia” Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna

Zapraszamy do udziału w Konkursie Plastycznym o tematyce „Marzenia” wpisującym się w działania Międzynarodowego Nieprzetartego Szlaku, który od 31 lat organizuje wydarzenia artystyczne, których bohaterami są niepełnosprawni twórcy z wielu krajów.

Najciekawsze prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej w Galerii Centrum Handlowego FORUM w Gliwicach, a w trakcie uroczystego wernisażu nagrodzeni twórcy otrzymają dyplomy, upominki oraz pamiątkowe statuetki.

Nagrodzone prace będą również eksponowane w dniach 27-30 maja 2021 roku na wystawie towarzyszącej Międzynarodowym Spotkaniom Artystów Nieprzetartego Szlaku w Lublinie.

Zapraszamy do udziału
Koordynator Konkursu
Wojciech Kotylak

Szczegóły konkursu, regulamin, oraz karta zgłoszenia w pliku poniżej.

Szczegóły konkursu – Kliknij