„Najlepsze są babcine pierniczki”-„ Omas Weihnachtsplatzchen sind die Besten”

Przed Świętami uczennice naszej szkoły: Maria Kozik i Julia Zając wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Kulinarno-Językowym „Omas Weihnachtsplatzchen sind die Besten ”, w którym Marysia zajęcia I miejsce.

Filmik, który nagrała nasza Uczennica, opowiada o pieczeniu pierniczków świątecznych wraz z członkami rodziny. Cały przepis z wykonaniem został zaprezentowany w języku niemieckim. Marysia w swoim nagraniu wykazała się wyjątkową kreatywnością, dzięki czemu zdobyła I miejsce i zakwalifikowała się do finału. Naszej Uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na gali finałowej konkursu, która odbędzie się w maju.

Zachęcamy też do zobaczenia filmiku naszej uczennicy, który znajduje się na stronie organizatora konkursu – PSNJN.

Poniżej znajduje się link do filmu:

https://www.facebook.com/530052407455789/videos/2840950332815575

J.Malcherek