Lena Szołtysek laureatką Kampanii „Bezpieczny Cyfrowy Świat”

Mała kobietka, duży sukces. ❤️
W środę 29 maja, w sali marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyło się wręczenie nagród dla Laureatów Kampanii „Bezpieczny Cyfrowy Świat” realizowanej w zakresie programu „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.
Laureatką I miejsca w kategorii klas I-III została Lena Szołtysek, która swoją pracę przygotowała wspólnie z wychowawczynią – Panią Mariolą Baczewską.
Nasza szkoła wysłała na konkurs 3 piękne prace wykonane przez Lenę Szołtysek 2a, Karolinę Macha 2a i Maję Bonk 3b. Wszystkie prace były wspaniałe i przemyślane oraz dopracowane w każdym calu. Praca Leny zrobiła na jurorach największe wrażenie. To ogromny sukces ponieważ nadesłanych do Kuratorium Oświaty w Katowicach prac była ogromna ilość. 
Najserdeczniejsze gratulacje dla Was, drogie Panie oraz dla Rodziców Lenki. ❤️