Pasowanie Pierwszoklasistów

Tuż po zakończeniu inauguracji roku szkolnego klas 2-8 w  poniedziałkowe przedpołudnie do naszej szkoły zawitali nowi uczniowie. Nieco nieśmiało w towarzystwie swoich rodziców na szkolnej sali gimnastycznej zebrali się pierwszoklasiści. Po serdecznym powitaniu ich przez Panią Dyrektor Małgorzatę Wiśniewską oraz krótkim programie artystycznym w wykonaniu uczniów klasy 3a nastąpiła podniosła ceremonia pasowania. Najmłodsi uczniowie szkoły uroczyście ślubowali być wzorowymi uczniami i dobrymi kolegami. Na znak przynależności do grona uczniowskiego na ich głowy założono birety.

W roku szkolnym 2023-2024 w naszej szkole mamy 3 klasy pierwsze. Wychowawstwo z klasach pierwszych objęli następujący nauczyciele.

  • Klasa 1a – Pani Aneta Jarczyk
  • Klasa 1b – Pani Katarzyna Szczepaniach
  • Klasa 1c – Pani Justyna Dresler-Juszczyk

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w nauce !