Spotkanie szkół im. Jana Pawła II archidiecezji katowickiej – Rybnik 18.05.2023

Pamiątkę urodzin naszego patrona obchodziliśmy bardzo uroczyście🥰
18 maja 2023 roku w Rybniku odbyło się spotkanie społeczności szkół noszących imię Jana Pawła II z terenu archidiecezji katowickiej, w którym z radością wzięliśmy udział po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią.
O godz. 11 wraz z delegacjami i pocztami sztandarowymi szkół i przedszkoli uczestniczyliśmy we mszy świętej w Bazylice Św . Antoniego w Rybniku pod przewodnictwem ks. biskupa Grzegorza Olszowskiego. Po mszy świętej przeszliśmy do budynku parafialnego na krótkie spotkanie oraz poczęstunek. Naszemu spotkaniu towarzyszyła wielka radość i duma z możliwości budowania wspólnoty dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy próbują iść drogą wskazaną przez naszego wielkiego patrona❤️