Z życia naszej świetlicy szkolnej.

Nasza świetlica szkolna to miejsce tętniące życiem i pomysłami. Nasze Świetliczaki ze swoimi opiekunkami mają mnóstwo kreatywnych pomysłów i nigdy się nie nudzą. Koralikowe cuda i zakładki to już prawie wszyscy znamy. Trzeba przyznać, że ich wykonanie wymaga nie lada cierpliwości, kreatywności i zręczności.

Wraz z nadejściem astronomicznej wiosny Świetliczaki powitały ją barwnymi rysunkami, które same wykonały na naszym szkolnym dziedzińcu.

Ostatnim pomysłem naszej świetlicy jest udział w I ogólnopolskim projekcie na eko-warzywnik. Dzieci posiały warzywa, które gdy wyrosną zostaną wykorzystane do przeprowadzenia warsztatów kulinarnych.  Na pierwsze plony swojej pracy nasi mali ogrodnicy nie musieli długo czekać, ponieważ po niecałym tygodniu pojawiły się pierwsze malutkie listki rukoli. Na pozostałe warzywa i zioła muszą jeszcze trochę poczekać. My trzymamy kciuki za ich udział w projekcie i czekamy na kolejne fotorelacje.