Szkolni Laureaci konkursów przedmiotowych.

Od dłuższego czasu liczna grupa naszych uczniów zmaga się z ciężkimi zadaniami w licznych konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim.

Po długim czasie oczekiwania na wyniki miło nam poinformować, iż mamy jak do tej pory aż 5 finalistów.

Jako pierwsza dotarła do nas wspaniała wiadomość, że nasza uczennica Zofia Łysik zdobyła tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii. Gratulacje składamy rodzicom Zosi oraz Pani Celinie Widuch🔥❤️🥳

Niespełna 3 dni później w piątek 17 marca otrzymaliśmy kolejną wspaniałą wiadomość  o sukcesie naszych uczniów ❤️

Miło nam poinformować, że w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Geografii mamy jednego laureata i 3 finalistów. Po ponownym przeliczeniu punktów tytuł laureata uzyskał uczeń klasy siódmej – Tomasz Gruca. Wśród tegorocznych finalistów znalazły się dwie uczennice klas 8- Julia Nocoń i Paulina Ludwiczak oraz siódmoklasista Jakub Hirsz.
To duży sukces, ogrom nauki i poświęcenia. Gratulacje dla Was drodzy uczniowie, Waszych rodziców i nauczyciela geografii Pani Eweliny Lechus

 
Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszych uczniów i z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje odnośnie pozostałych konkursów.