Wyniki konkursu plastycznego „Pocztówka z ferii zimowych”

W ostatnim czasie uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym pt: „Moja pocztówka z ferii” organizowanym przez Panią Justynę Dresler-Juszczyk oraz Annę Dzierżanowską. Konkurs został podzielony na 3 kategorie (klasy I, klasy II oraz klasy III). Dzieci miały za zadanie wykonać podczas edukacji plastycznej pocztówkę z ferii wykorzystując do tego różne techniki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Wybór zwycięzców okazał się bardzo trudny, ponieważ każda praca była ciekawa i wyjątkowa. Jury brało pod uwagę zgodność z celami konkursu, wartości artystyczne, ze szczególnym uwzględnieniem technik wykonania pracy. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i twórczością. Autorzy prac zademonstrowali umiejętności stosowania różnych technik plastycznych. Do wykonania prac wykorzystali rysunek, malarstwo, technikę wyklejania, stosując przy tym różne materiały.
Przedstawiamy listę zwycięzców oraz wykonane przez nich prace:
Kategoria 1 (klasy I)
Miejsce 1: Gabriel Hahn
Miejsce 2: Oliwier Warzecha
Miejsce 3: Paweł Kandziora
Wyróżnienia: Igor Szymandera, Zosia Mokry
Kategoria 2 (klasy II)
Miejsce 1: Bartłomiej Dulski
Miejsce 2: Emilia Kaczmarczyk
Miejsce 3: Mikołaj Jop
Wyróżnienia: Filip Tyrka, Ania Mijacz
Kategoria 3 (klasy III)
Miejsce 1: Piotr Pilny
Miejsce 2: Maja Kaizer
Miejsce 3: Zuzanna Pyka
Wyróżnienia: Hanna Kozik, Miłosz Bienek, Mikołaj Wróbel
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy !!!!!!!