Nowi czytelnicy :)

W kończący się miesiącu uczniowie klas II zostali pasowani na nowych czytelników biblioteki szkolnej.

Uroczystość tym razem odbyła się w siedzibie biblioteki szkolnej. Wasi młodsi koledzy i koleżanki sami przygotowali program artystyczny złożony z fragmentów wierszy Jana Brzechwy, oraz piosenki „Witajcie w naszej bajce” z filmu „Akademia Pana Kleksa”.
Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie klas II otrzymali Wyprawki Czytelnicze przekazane szkole w ramach kampanii Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek” sfinansowanej ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Zapraszamy wszystkich naszych uczniów i pracowników do biblioteki szkolnej, gdzie czeka na was mnóstwo interesujących książek, czasopism i audiobooków.

Bibliotekarze
Anna Kaniewska
Łukasz Cempura