Dzień Nauczyciela w Oskarowym wydaniu!

Ach co to był za dzień!
Dzisiaj 14 października obchodzimy Dzień Komisji Edukacji Narodowej zwany potocznie Dniem Nauczyciela. Co roku dzień ten jest miłym wydarzeniem w kalendarzu szkolnym. Jednakże w tym roku był wyjątkowo piękny, pod każdym względem
Dziś w naszej szkole na czerwonym dywanie miała miejsce Gala Nauczyciele Roku 2022. Swoim blaskiem mogłaby przyćmić znaną z telewizji Galę Oskarową, a emocje jej towarzyszące sięgały zenitu.
W czasie gali w 14 kategoriach szkolnymi Oskarami nagrodzeni zostali nauczyciele naszej szkoły. Emocji było co niemiara.
Następnie nagrodzeni zostali nasi najlepsi uczniowie, którzy z rąk Pani Sekretarz Urzędu Gminy Gierałtowice Katarzyny Łabarzewskiej odebrali stypendia Wójta Gminy. Nagrodzonym nauczycielom i uczniom serdecznie gratulujemy
Gratulacje i podziękowania należą się również wszystkim artystom, którzy zadbali o wyjątkowość tego dnia oraz koordynatorom dzisiejszej uroczystości Pani Struzik i Pani Walczak.
Zapraszamy na fotorelację z tego wspaniałego wydarzenia poniżej.