Dzień Kropki 2022

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.
W naszej szkole jak co roku działo się bardzo wiele. Młodsze klasy postawiły na kreatywne działania plastyczne. Klasy starsze przejawiały aktywności w różnych kierunkach. Rozwieszone na szkolnym holu zadania również cieszyły się ogromną popularnością. Dokładając do tych wszystkich aktywności jeszcze kolorowe stroje w kropki, grochy i kółeczka można uznać, że był to bardzo ciekawy tydzień z kropką w tle. Następny już za rok i liczymy, że do tego czasu odkryte przez naszych uczniów talenty już na dobre rozwiną się i zaowocują ciekawymi pomysłami.