Konkurs dla najmłodszych :)

Witajcie 🙂

7 czerwca odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy „W kręgu baśni i legend”. Uczestnikami byli uczniowie klas II i III którzy musieli się zmierzyć z różnorodnymi zadaniami dotyczącymi baśni i legend zawartych w zbiorach „Śpiewająca lipka” i „Bajarka opowiada”. Uczestnicy konkursu po jego zakończeniu wzięli udział w spotkaniu z pisarką, panią Julią Rozumek która opowiedziała im m. in. o tym jak powstają jej książki, skąd czerpie natchnienie do swojej pracy. Nagrody dla uczestników, w postaci dyplomów i książek pani Julii Rozumek zostały zakupione ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Po spotkaniu każdy chętny mógł uzyskać na swoim egzemplarzu książki autograf autorki.

Zapraszamy również naszych czytelników do wypożyczania książek na wakacje…oczywiście jeśli oddają wszystkie podręczniki i wypożyczone wcześniej książki

Pozdrawiamy – Wasi bibliotekarze 🙂