ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR GMINY GIERAŁTOWICE🏆

Dnia 18 maja uczniowie naszej szkoły brali udział w gminnych zawodach pływackich, które odbyły się na Pływalni Wodnik w Paniówkach.
Nasza reprezentacja, w klasyfikacji generalnej uplasowała się na II miejscu spośród czterech szkół gminnych:
I m – SP Przyszowice
II m – SP Paniówki
III m – SP Gierałtowice
IV m – SP Chudów
W pięknym stylu wywalczyliśmy II miejsce w sztafecie🏊. Reprezentacja w składzie:
Bartłomiej Macha, Dawid Wilk, Piotr Matula, Tymon Kuzaj-Mańko, Maja Cajza, Emilia Spyra, Kamila Domin, Hanna Zaczyk.
 
Prezentujemy wyniki naszych najlepszych pływaków, którzy w czasie zawodów pływackich stanęli na podium🥇🥈🥉. Łącznie w klasach I-III zdobyliśmy 15 medali, a w IV-VIII- 29.
Gratulujemy 🙂
Klasy I – III
III m – Maja Bonk 25m grzbiet
III m – Aleksander Hahn 25m grzbiet
I m – Klara Muszalik 25m grzbiet
II m – Oliwia Pachacz 25 m grzbiet
III m – Hanna Bosowska 25 m grzbiet
I m – Bartosz Kowalczyk 25 m grzbiet
III m – Bartosz Małachowski 25m grzbiet
I m – Hanna Bosowska 25m dowolny
II m – Oliwia Pachacz 25 m dowolny
III m – Antonina Żymełka 25m dowolny
II m – Mikołaj Kowalski 25m dowolny
I m – Klara Muszalik 25m klasyk
II m – Antonina Żymełka 25m klasyk
I m – Wojciech Krzysteczko 25 klasyk
II m – Mikołaj Kowalski 25 klasyk
Klasy IV – VIII
I m – Filip Muszalik 50m grzbiet
II m – Maksymilian Neuman 50m grzbiet
III m – Wojciech Zaczyk 50m grzbiet
II m – Aleksander Nadrowski 50m grzbiet
I m – Emilia Kozubek 50m grzbiet
I m – Bartłomiej Macha 50m grzbiet
II m – Kacper Gorczycki 50m grzbiet
I m – Karolina Lis 50m grzbiet
II m – Hanna Zaczyk 50m grzbiet
II m – Kamila Domin 50m grzbiet
I m – Dawid Wilk 50m grzbiet
III m – Maksym Badurowicz 50m grzbiet
II m – Filip Muszalik 50m dowolny
III m – Piotr Matula 50m dowolny
I m – Maja Cajza 50m dowolny
I m – Bartłomiej Macha 50m dowolny
III m – Emilia Spyra 50m dowolny
III m – Kamila Domin 50m dowolny
II m – Dawid Wilk 50m dowolny
III m – Paulina Herdzin 50m klasyk
I m – Franciszek Kudela 50m klasyk
II m – Piotr Matula 50m klasyk
I m – Maja Cajza 50m klasyk
III m – Barbara Popiołek 50m klasyk
III m – Patryk Suchan 50m klasyk
III m – Emilia Spyra 50m klasyk
II m – Zuzanna Rosa 50m klasyk
II m- Tymon Kuzaj-Mańko 50m klasyk
III m – Maksym Badurowicz 50m klasyk
 
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.😊
 
Font Resize