Plenerowe spotkania z książką

W ubiegłym tygodniu część zbiorów naszej szkolnej biblioteki, zgodnie z powiedzeniem Jeśli ty nie możesz przyjść do biblioteki, biblioteka przyjdzie do ciebie wyszła na spacer Konkretnie na pierwsze piętro gdzie przycupnęła pod opieką bibliotekarzy w oczekiwaniu na czytelników. Ci nie zawiedli i skorzystali z możliwości wypożyczenia nowości książkowych w tej oryginalnej scenerii.

W poprzednim tygodniu przypadła także 87 rocznica śmierci jednego z ojców niepodległości naszej Ojczyzny – Józefa Piłsudskiego. Książki poświęcone tej ważnej dla naszego kraju postaci możecie znaleźć w naszej bibliotece.

Nie zapominamy również o starszych czytelnikach czyli nauczycielach i pracownikach naszej szkoły. Co jakiś czas zbiory naszej biblioteki wzbogacają się o pozycje przeznaczone dla nich, jak na przykład te na poniższych zdjęciach.

Zapraszamy w nasze gościnne progi. Wasi bibliotekarze.