Podsumowanie konkursów językowych!

Czas podsumować wyniki konkursów językowych, które odbyły się w naszej szkole w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków.
🇬🇧 🇩🇪
W konkursie na mistrza pisowni angielskiej i niemieckiej zmagali się uczniowie klas 5-8. Najlepsi „Spelling Masters” oraz „Schreibung Meister” zostali nagrodzeni wspaniałymi ocenami z języków obcych. Brawo dla Was!
Dzięki uczestnikom konkursu „English is everywhere” / „Deutsch ist überall” w szkole zaroiło się od niezwykle kreatywnych i kolorowych plakatów językowych. Galerię prac uczniów klas 1-4 prezentujemy poniżej. Ich autorom serdecznie gratulujemy bystrego oka, które zauważa języki obce niemal wszędzie. Nagrody są już w drodze do Was.
Wszystkim uczestnikom naszych językowych zabaw dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.
Zespół Języków Obcych