DZIEŃ KROPKI W KLASACH 1-3

 
Dzień Kropki już za nami i niebawem „Jej Wysokość Kropka” opuści nasz hol.
Trzeba przyznać że w tym roku były to nietypowe obchody tego święta talentów.
Klasy 1-3 miały nie lada zadania do wykonania ponieważ KROPKA uciekła im ze szkoły i wszyscy wyruszyli na jej poszukiwania.

Nasze dzielne pierwszaki dzięki zaszyfrowanym wskazówkom odnalazły ją na szkolnym boisku gdzie czekały na nich ciekawe zadania do wykonania.

Klasy drugie nie znalazły swojej kropki tak blisko. Wyruszyły dzielnie ze szkoły i podążając z planem poszukiwań dotarły aż do Parku Joanny gdzie odnajdując KROPKĘ znalazły przygotowane przez nią zadania, bo jak wiadomo jest to dzień kreatywnych zadań do rozwiązania.

Najstarsi trzecioklasiści w poszukiwaniu KROPKI wyruszyli aż do Zamku w Chudowie, gdzie również czekały na nich zakodowane zadania i test sprawdzający ich spostrzegawczość. Oj nie było łatwo ale ukryte talenty naszych uczniów szybko się ujawniły i wszystkie zadania w mig były rozwiązane.

Podsumowaniem wszystkich poszukiwań było wykonanie ciekawych prac plastycznych, które niebawem będziemy wszyscy mogli podziwiać na kręgu naszej szkoły. To był super dzień.  Wszyscy mieli okazję do podjęcia ciekawych wyzwań a przy okazji wszyscy doskonale się bawili.