Zastępstwa w dniu 2019-03-19 - 2019-03-22
Jarosław Prokop / 2019-03-19 wtorek
lekcja opis zastępca podpis
4 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SG A Klaudia Guzik  
5 7 a - Wychowanie fizyczne, SG B Ł Ewelina Lechus  
6 8 a(1) - Wychowanie fizyczne, SG B Ł Magdalena Weres-Gręzicka  
7 5 a(1) - Wychowanie fizyczne, SG B Ł Anna Kaniewska  
8 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SG B Ł Zbigniew Długaj  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca podpis
5 P G Kazimierz Tyc  
7 I G Anna Pilny  
8 I B Karina Karcz  
       
Jolanta Szołtysek / 2019-03-19 wtorek
dyżury
po lekcji miejsce zastępca podpis
6 II G Kazimierz Tyc  
       
Aneta Kubicka / 2019-03-20 środa
lekcja opis zastępca podpis
4 4 a(2) - Wychowanie fizyczne, SG A Zbigniew Długaj  
5 3 bg - Wychowanie fizyczne, SG B Ł Anna Pilny  
6 8 b(1) - Wychowanie fizyczne, SG A Ewelina Lechus  
       
Jarosław Prokop / 2019-03-20 środa
lekcja opis zastępca podpis
1 8 b(1) - Wychowanie fizyczne - basen, BASEN Zbigniew Długaj  
2 3 bg(1) - Wychowanie fizyczne - basen, BASEN Zbigniew Długaj  
3 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, SG B Ł Agnieszka Dąbek  
5 8 a(1) - Wychowanie fizyczne, SG B Beata Łakomska  
6 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 5 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca podpis
5 P G Marek Mnich  
7 I G Joanna Malcherek  
       
Aneta Kubicka / 2019-03-21 czwartek
lekcja opis zastępca podpis
1 3 ag - Uczniowie przychodzą później    
2 8 b(1) - Wychowanie fizyczne, SG A Zbigniew Długaj  
3 5 c(1) - Wychowanie fizyczne, SG B Klaudia Guzik  
4 4 a(2) - Wychowanie fizyczne, SG A Zbigniew Długaj  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca podpis
1 P G Beata Łakomska  
4 I G Barbara Pytlarska  
       
Judyta Morawiec / 2019-03-21 czwartek
lekcja opis zastępca podpis
1 Edukacja wczesnoszkolna - Złączenie grup    
2 Edukacja plastyczna - Złączenie grup    
3 Edukacja wczesnoszkolna - Złączenie grup    
4 Religia S - Złączenie grup    
       
Kazimierz Tyc / 2019-03-21 czwartek
lekcja opis zastępca podpis
2 6 a - Matematyka, 8 Agnieszka Dąbek  
3 4 b - Technika, SW G Bożena Benson  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca podpis
1 I B    
3 P B    
       
Aneta Kubicka / 2019-03-22 piątek
lekcja opis zastępca podpis
1 Wychowanie fizyczne - basen - Uczniowie przychodzą później    
2 4 a(2) - Wychowanie fizyczne - basen, Zbigniew Długaj  
4 3 ag - Wychowanie fizyczne, SG B Łukasz Nowak  
5 3 bg - Wychowanie fizyczne, SG B Marek Mnich  
7 8 b(1) - Wychowanie fizyczne, SG A Zbigniew Długaj  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca podpis
4 P G Bożena Benson  
5 P G Ewelina Lechus  
7 P G Karina Karcz  
       
Jarosław Prokop / 2019-03-22 piątek
lekcja opis zastępca podpis
1 3 ag(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 Wychowanie fizyczne - basen - Basen , Klaudia Guzik  
3 Wychowanie fizyczne - basen - Basen , Żaneta Borowiak  
4 Wychowanie fizyczne - basen - Wychowanie fizyczne - basen, Klaudia Guzik  
5 8 a(1) - Wychowanie fizyczne - basen, Zbigniew Długaj  
6 7 a - Wychowanie fizyczne, SG B Ł Beata Łakomska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca podpis
6 P G Joanna Malcherek  
       
Magdalena Weres-Gręzicka / 2019-03-22 piątek
lekcja opis zastępca podpis
3 Język polski - Język polski, 8 Małgorzata Kozik  
4 8 a(2) - Język niemiecki, 15 Sylwia Gołąbek  
6 4 a - Język polski, 10 Bożena Benson  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca podpis
6 II B Zbigniew Długaj  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN