Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarium imprez

w roku szkolnym 2019/2020

 

Termin

Zadanie

Odpowiedzialny

 

2.09.2019

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

S.Gołąbek

WRZESIEŃ

11.09.2019

Zebranie rodziców z Dyrektorem i wychowawcami

Dyrektor Zespołu, Wychowawcy

16.09.2019

Międzynarodowy Dzień Kropki

B. Benson

20.09.2019

Sprzątanie Świata

E. Lechus, K. Karcz

27.09.2019

Europejski Dzień Języków Obcych

Nauczyciele j.obcych

.09.2019

Prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego

Opiekunowie SU

.09.2019

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Opiekunowie SU

PAŹDZIERNIK

14.10.2019

Pasowanie na ucznia klasy I

Wychowawcy klas I

14.10.2019

Dzień Edukacji Narodowej

Samorząd Uczniowski

21.10.2019

Indywidualne konsultacje z rodzicami

Wychowawcy

10.2019

Święto biblioteki szkolnej. Pasowanie na czytelnika

Bibliotekarze

16.10.2019

Upamiętnienie wyboru kard. Wojtyły na papieża

D.Gospodarek, S.Kietrys

25.10.2019

Dzień św. Marcina

J. Malcherek, M. Weres-Gręzicka, P. Struzik

29.10.2019

Kulinarny Konkurs Talentów

A.Serwatka, I.Jelonek

LISTOPAD

9.11.2019

Akademia z Okazji Odzyskania Niepodległości

Ł.Cempura

22.11.2019

VI Gminny Konkurs Historyczny

Ł. Cempura

25.11.2019

Ogólne zebranie z rodzicami

Wychowawcy

27.11.2019

Andrzejki kl.I-III

Samorząd Uczniowski

GRUDZIEŃ

2.12.2019

Dzień Integracji

Zespół ds.Integracji

06.12.2019

Mikołajki

Samorząd Uczniowski i RR

12.2019

Szlachetna Paczka

Szkolne Koło Wolontariatu

12.2019

Kiermasz bożonarodzeniowy

A.Falkowska, J,Dresler-Juszczyk, wychowawcy

20.12.2019

Wigilia szkolna i jasełka

Wychowawcy, samorząd uczniowski

STYCZEŃ

01.2019

Bal karnawałowy

Samorząd uczniowski

29.01.2020

Bal przebierańców dla klas 1-3

Wychowawcy klas I-III

8.01.2020

Ogólne zebrania z rodzicami- podsumowanie I półrocza

Wychowawcy

LUTY

02.2020

Dzień Babci i Dziadka

Wychowawcy I-III

27.02.2020

Dzień Seniora

B.Bursy, K.Tyc, B.Pytlarska

11.02.2020

Dzień Bezpiecznego Internetu (klasy I-III)

M. Baczewska, Ł.Nowak

03.2020

Szkolny etap konkursu Mistrz Logicznego Myślenia

M. Mnich, A.Janota

13.02.2020

Gminny Konkurs Ortograficzny klas I-III

Ż.Borowiak, A.Jarczyk

24.02.2020

Indywidualne konsultacje z nauczycielami

Wychowawcy

MARZEC

30.03.2020

Ogólne zebranie z rodzicami. Procedury przeprowadzania egzaminu.

Wychowawcy

08.03.2020

Dzień Kobiet

Samorząd uczniowski

9.03.2020

Gminny Konkurs Informatyczny

Ł.Nowak

13.03.2020

Gminny etap konkursu Mistrz Logicznego Myślenia

A.Janota, M. Mnich

KWIECIEŃ

04.2020

Pokaz talentów

A.Serwatka, I.Jelonek

7.04.2020

Światowy Dzień Zdrowia

E.Lechus

20.04.2020

Światowy Dzień Ziemi

E.Lechus, K.Karcz

21.04.2020

Egzamin ósmoklasisty- język polski

 

22.04.2020

Egzamin ósmoklasisty- matematyka

 

23.04.2020

Egzamin ósmoklasisty- język obcy

 

29.04.2020

Dzień Otwarty – Targi Edukacyjne

M. Weres-Gręzicka

MAJ

.04.2020

Światowy Dzień Książki

Bibliotekarze

03.05.2020

Akademia z okazji Święta Konstytucji

C.Widuch

14.05.2020

Ogólne zebrania z rodzicami

Wychowawcy

18.05.2020

Dzień Patrona

D.Gospodarek

CZERWIEC

06.2020

Festyn rodzinny

B.Benson

4.06.2020

Gminny Konkurs Ortograficzny

T. Nocoń, B. Pytlarska

.06.2020

Gminny Turniej Piłki Nożnej

J. Prokop

26.06.2020

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

T.Nocoń

+ Beata Łakomska – oprawa muzyczna szkolnych uroczystości, kiermasz wyrobów uczniów uczestniczących w zajęciach plastycznych (przy okazji kiermaszów szkolnych)

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła