Odwiedza nas 241 gości oraz 0 użytkowników.

28 marca klasa pierwsza miała bardzo miłe odwiedziny artystów Teatru Muzycznego Castello. Pani Barbara Pakura-Brzoska oraz Pan Tomasz Białek przeprowadzili dla pierwszaków warsztaty teatralne. W ciekawy sposób zapoznali uczniów z pracą w teatrze. Dzieci miały okazje zobaczyć kostiumy teatralne, oraz rekwizyty które są używanie podczas spektaklów. Artyście zaprezentowani również uczniom ciekawe nagrania z prób teatralnych. Na zakończenie pierwszaki miały okazję posłuchać piosenki w wykonaniu Pana Tomasza, a nawet wspólnie z nim zaśpiewały jeden utwór. Zajęcia te na pewno na długo zostaną w pamięci pierwszoklasistów. Serdecznie dziękujemy wspaniałym artystom za wspaniałe warsztaty i włożone z nie serce.

 

M.Baczewska

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła