Odwiedza nas 232 gości oraz 0 użytkowników.

Witaminki dla chłopca i dziewczynki

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważne są witaminy zawarte w owocach i warzywach. Dzieci z grupy „Zajączki” przekonały się o tym podczas robienia i picia soku w naszym przedszkolu. Maluchy, pełne ciekawości, obserwowały wykonanie pysznego napoju z świeżych jabłek, gruszek oraz marchewki, a następnie same przystąpiły do działania. Zwieńczeniem ich pracy była ocena smaku własnoręcznie zrobionego soku. Degustacja była udana, bezpieczeństwo zapewnione, a dzieci pełne dumy z samodzielnie przygotowanego napoju. Zapraszamy do galerii zdjęć.

                                                                                                                      P. Piekarska

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła