Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Gminne Zawody w Pływaniu Szkół Podstawowych

Dnia 13 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach pływackich organizowanych na basenie Wodnik w Paniówkach. Każdy z uczestników w swojej kategorii miał okazję zdobyć medal i dyplom startując w dwóch wybranych stylach, a najlepsi zawodnicy mieli okazję reprezentować szkołę w sztafecie 8x50m.

 

Wyniki:

Bartoszek Magdalena – I miejsce – 25m st. grzbietowy (2009)
Macha Bartłomiej – II miejsce – 25m st. grzbietowy (2009)
Spyra Emilia – I miejsce - 25m st. dowolny (2008)
Cajza Maja – I miejsce – 25m st. dowolny (2009)
Macha Bartłomiej – I miejsce – 25m st. dowolny (2009)
Spyra Emilia – I miejsce – 25m st. klasyczny (2008)
Zaczyk Hanna – III miejsce – 25m st. klasyczny (2008)
Cajza Maja – I miejsce – 25m st. klasycznym (2009)
Bartoszek Magdalena – II miejsce – 25m st. klasyczny (2009)
Pawlas Jan – III miejsce – 25m st. klasyczny (2009)
Browarska Emilia – I miejsce – 50m st. grzbietowy (2004)
Browarski Maciej – II miejsce – 50m st. grzbietowy (2004)
Brosz Maria – II miejsce – 50m st. grzbietowy (2006)
Swaczyna Szymon – III miejsce – 50m st. grzbietowy (2006)
Szolc Zuzanna – I miejsce – 50m st. grzbietowy (2007)
Magiela Filip – II miejsce – 50m st. grzbietowy (2007)
Browarska Emilia – III miejsce – 50m st. dowolny (2004)
Browarski Maciej – III miejsce – 50m st. dowolny (2004)
Brosz Maria – I miejsce – 50m st. dowolny (2006)
Swoboda Klaudia – III miejsce – 50m st. dowolny (2006)
Swaczyna Szymon – II miejsce – 50m st. dowolny (2006)
Kowalik Andrzej – III miejsce – 50m st. dowolny (2006)
Szolc Zuzanna – I miejsce – 50m st. dowolny (2007)
Magiela Filip – III miejsce – 50m st. dowolny (2007)
Maniurka Krzysztof – III miejsce – 50m st. klasyczny (2004)
Sobota Paulina – I miejsce – 50m st. klasyczny (2006)
Szymon Karolina – II miejsce - 50m st. klasyczny (2006)
Swoboda Klaudia – III miejsce – 50m st. klasyczny (2006)
Szymczyk Szymon – II miejsce – 50m st. klasyczny (2006)
Kuś Kordian – III miejsce – 50m st. klasyczny (2006)
Hudzikowska Magdalena – II miejsce – 50m st. klasyczny (2007)

Sztafety pływackie 8x50m st. dowolnym – II miejsce

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podręczniki 2018-2019

Rekrutacja 2018-2019

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła


Oenglish Ewenilna Borycka

Delikatesy Foxi