Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

 Uczyć się można nie tylko w szkole. Klasa 7b wybrała się więc w naukową podróż aż do stolicy. Już sama podróż pociągiem Pendolino była dużym przeżyciem, a był to dopiero początek wrażeń. Odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik i dodatkowo wzięliśmy udział w seansie 3D w Planetarium
pt. „Niebo Kopernika”. Spędziliśmy tam wiele godzin, ale nie nudziło nam się ani trochę. Po prostu na nudę nie było czasu. Centrum Nauki Kopernik to niezwykłe miejsce, gdzie świetną zabawę można łączyć z efektywną nauką. My wróciliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń i bardzo dobrych wspomnień. Polecamy każdemu!

A. Pilny

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła