Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

CodeWeek, czyli Tydzień Kodowania to cykl warsztatów, szkoleń, debat i innych wydarzeń związanych z programowaniem, odbywających się w całej Europie. W tym roku Europejski Tydzień Kodowania odbędzie się w dniach 15-23 października 2016.

Tydzień Kodowania jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, wykształcenia, płci i miejsca zamieszkania. Jest to niepowtarzalna okazja do spotkania ludzi, którzy chcą się uczyć i wzajemnie się inspirować.

 

Również w naszej szkole w ramach lekcji zajęć komputerowych oraz informatyki będą prowadzone zajęcią z zekresu programowania na różnym poziomie zaawansowania.

 

Znalezione obrazy dla zapytania tydzien kodowania

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła