Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

1.   Konkurs "Niemiecki ma klasę / Deutsch hat Klasse"

               

Goethe-Institut organizuje kolejną edycję konkursu „Niemiecki ma klasę / Deutsch hat Klasse”. Konkurs skierowany jest do wszystkich typów szkół Jego celem jest przekształcenie klasy, w której odbywają się lekcje języka niemieckiego, w przyjazną przestrzeń do nauki tego języka – w działaniu, poprzez ruch i zabawę. Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem znajdują się na stronie : www.goethe.de/polska/nmk

 

2.  III Ogólnopolski Konkurs "Wielka Liga Czytelników"

               

Stowarzyszenie „Wielka Liga” organizuje III Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”. Celem konkursu jest tworzenie mody na czytanie wśród rodzin. W załączeniu szczegółowy program konkursu oraz regulamin.

 

3.Konkurs "NIEPODLEGŁA. Tradycja w zderzeniu ze współczesnością"

               

Muzeum Niepodległości ogłasza kolejną edycję konkursu „NIEPODLEGŁA. Tradycja w zderzeniu ze współczesnością”. Celem konkursu jest zapoznanie z problematyką odzyskania i obrony przez Polskę niepodległego bytu oraz przybliżenie postaci zaangażowanych w walkę o wolność kraju w XIX i XX wieku. W załączonym linku regulamin konkursu:

http://www.kuratorium.katowice.pl/userfiles/file/Konkursy%20turnieje%20olimpiady/Inne%20konkursy%20i%20turnieje/2016/Niepodlegla%20-%20konkurs%20-%20regulamin.pdf

 

4.X Konkurs Młody Innowator

               

Komitet Naukowo-Techniczny FSNT-NOT wspólnie z Towarzystwem Kultury Technicznej i Stowarzyszeniem Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów organizuje X edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Młody Innowator”. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem Mam pomysł na innowacyjne rozwiązanie.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VI), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (liceów i techników). I etap jest organizowany w szkole, a o jego przebiegu decydują nauczyciele, samorząd uczniowski i rodzice. Tematem zgłoszonego do konkursu pomysłu może być dowolne rozwiązanie, polegające na udoskonaleniu istniejącego lub opracowanie projektu nowego, mającego cechy oryginalności.

Na uroczysty finał zapraszani są autorzy najciekawszych prac wraz ze swymi opiekunami. Prace laureatów są, staraniem Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów, prezentowane podczas międzynarodowej wystawy „IWIS” organizowanej w Warszawie oraz na światowych wystawach wynalazków.

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się na stronie: www.enot.pl

 

5.Ogólnopolski konkurs na projekt maskotki bohatera Kampanii społecznej "Bezpieczny przejazd - Szlaban na ryzyko"

               

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłaszają ogólnopolski konkurs na projekt maskotki –bohatera Kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko”. Konkurs kierowany jest do uczniów klas 1- 3 szkół podstawowych.

Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie: www.bezpieczny-przejazd.pl.

6. XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Misyjnego "Mój Szkolny kolega z Misji"

Dzieło Pomocy „Ad Gentes” Komisji Episkopatu Polski ds. Misji organizuje XVI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Misyjnego „Mój Szkolny Kolega z Misji”. Uczestnictwo w konkursie ma na celu pomóc uczniom poznać problemy, jakimi żyją ich rówieśnicy w krajach misyjnych. Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem znajdują się na stronie: www.adgentes.misje.pl oraz dostępne są pod linkiem:

 

http://www.adgentes.misje.pl/konkurs-314 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła