Odwiedza nas 554 gości oraz 0 użytkowników.

10 czerwca 2016r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie czytelniczym „Jak nie czytam jak czytam”. Celem projektu była promocja czytelnictwawśród dzieci i młodzieży, zainicjowanie mody na czytanie, pokazanie nieczytającym uczniom, że czytanie to powszechne zjawisko wśród ich rówieśników, oraz przekonanie ich, że czytaniem można i należy się chwalić. Poszczególne klasy realizowały wcześniej przydzielone zadania. Najmłodsi uczniowie z klas 1-3 stworzyli żywego książkowego węża. Klasy 4-6 przygotowały na boisku szkolnym graffiti na które składały się tytuły ich ulubionych książek. Natomiast uczniowie klas I i II gimnazjum utworzyli żywy napis CZYTANIE JEST OK!, a klasy III gimnazjum stworzyły z pierwszego słowa na stronie 10 przyniesionych przez siebie książek absurdalny tekst, spisany i następnie wspólnie odczytany.

 

Mamy nadzieję, że dzisiejsza akcja zachęci uczniów i nauczycieli naszej szkoły do częstszego sięgania po książki w wolnym czasie. W końcu wakacje tuż tuż, a przy pięknej pogodzie, takiej jak dzisiejsza, cóż może być przyjemniejszego od relaksu w towarzystwie ciekawej książki ?

 

bibliotekarze

Jolanta Szołtysek

Łukasz Cempura

 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła