Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Sukces naszych chórzystek

Pragniemy z wielką radością poinformować, że nasz szkolny chórek został laureatem II miejsca w XIII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Religijnej „Pieśń niesiemy w darze". Organizatorem konkursu była szkoła podstawowa nr 18 im. Jana Pawła II w Gliwicach, natomiast patronat honorowy nad konkursem od lat sprawuje Gość Niedzielny. Uroczysta gala wręczenia nagród, połączona z koncertem laureatów odbyła się 24 maja w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach. Serdecznie gratulujemy naszym rozśpiewanym dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła