Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 16 listopada w naszym gimnazjum odbyła się uroczysta akademia nawiązująca do obchodów Święta Niepodległości. Uczniowie klas trzecich przygotowali program artystyczny w którym przypomnieli historię narodu polskiego walczącego o niepodległość przez 123 lata. Bohaterką programu była pieśń patriotyczna, która towarzyszyła Polakom w trudnym okresie zaborów i obcego panowania. Uczniowie przypomnieli takie pieśni jak : Krakowiak Kościuszki, Warszawianka, Polonez Ogińskiego, Marsz strzelców z 1863 roku, My pierwsza brygada, Rota, Gaude Mater. Udział w akademii okazał się dla wszystkich lekcją historii i patriotyzmu.

 

C.Widuch

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła