Odwiedza nas 603 gości oraz 0 użytkowników.

 

26 września grupa uczniów z klas II i III gimnazjum wzięła udział w wykładach na wydziale fizyki Uniwersytetu Śląskiego w ramach cyklu Osobliwości Świata Fizyki. Tematyka zajęć obejmowała między innymi zasady zachowania w fizyce, oddziaływania między cząstkami oraz tajniki wykorzystywania w budownictwie środka ciężkości ciała. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili szczególnie doświadczenia prezentowane przez wykładowców. Mieli także okazję przekonać się o szerokim zastosowaniu praw i zjawisk, które poznają podczas nauki szkolnej.

 

Anna Pilny

 

 

 

f1

 

f4

 

f5

 

 

f7

 

f8

 

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła