Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Trójka uczniów reprezentowała naszą szkołę w konkursie, który odbył się 30.11.2016 w Szkole Podstawowej w Przyszowicach. Ich przepiękne recytacje poruszyły jurorów i zagwarantowały awans do drugiego etapu konkursu na szczeblu rejonowym odbywającego się tradycyjnie w pięknych wnętrzach toszeckiego zamku. Pierwsze miejsce zdobyła Hania Brzoska z klasy piątej, Maciej Browarski z szóstej b zajął miejsce trzecie, a Zuzannie Musioł z klasy piątej pół punktu zabrakło do podium. Naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie.

 

Basia Pytlarska

 

2

1

Podręczniki 2018-2019

Rekrutacja 2018-2019

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła


Oenglish Ewenilna Borycka

Delikatesy Foxi