Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

12 października 2016 r. klasy IV wraz z wychowawcami, wybrały się na wycieczkę do Bielska Białej - Olszówki.

            Po przyjeździe na miejsce ruszyliśmy na szlak prowadzący na szczyt Koziej Góry (683m n.p.m.) do schroniska „Stefanka”. Droga była niezwykle ciekawa, a przewodnik dużo opowiadał o florze i faunie Beskidu Śląskiego oraz pochodzeniu wielu nazw.

W schronisku powitano nas bardzo miło, przygotowano ognisko, gdzie sami piekliśmy sobie kiełbaski. Staś Lewandowski i Wojtek Kopel zajęli się dzieleniem dodatków do kiełbasy (chleb, musztarda, ketchup, sztućce, tacki). Dzieci wykorzystały tamtejszy plac zabaw i mimo pochmurnej pogody, świetnie się bawiły. Dużym zainteresowaniem cieszył się miejscowy owczarek niemiecki – Maks. Wielu uwieczniło go na swoich zdjęciach. Po napełnieniu brzuszków, dzieci szybko i sprawnie uprzątnęły po posiłku, dając tym samym przykład dobrego wychowania i zgrania grupy.

            Wracając szlakiem do autokaru, podziwialiśmy piękno jesiennej przyrody. Wycieczka pozwoliła się nam bliżej poznać i oczywiście planować koleją.

 

Ewa Zmarzły

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Podręczniki 2020-2021

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła