Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Radość drugoklasistów!

Na ten dzień nasi uczniowie klas drugich czekali z niecierpliwością. Tak bardzo chcieli już zostać pełnoprawnymi członkami biblioteki szkolnej.

- „Czy wy wszyscy naprawdę potraficie już dobrze czytać?” – pytała bibliotekarka, zapraszając na czwartkową uroczystość

-„Taaak!!!” – zgodnym chórem odpowiedzieli drugoklasiści

I zostali pasowani – wedle zwyczaju ogromnym ołówkiem – a dodatkowo zaszczepieni bakcylem czytelnictwa – 29.09.2016r. na kręgu szkolnym.

Zanim jednak to nastąpiło, zobaczyli krótkie przedstawienie przygotowane przez uczniów gimnazjum pt. „Moja przygoda w bibliotece”. Każdy nowo pasowany czytelnik mógł w tym dniu wypożyczyć swoją pierwszą książkę. Młodzi czytelnicy dumnie wychodzili z biblioteki szkolnej, niosąc w rękach wypożyczone książki, a także pamiątkowe dyplomy. I było o czym opowiadać rodzicom i rodzeństwu w domu…

PS. Zapraszamy wszystkich do biblioteki! Trwa prezentacja taniej książki. W poniedziałek losowanie nagród w konkursie czytelniczym „Jestem coolturalnym czytelnikiem”!

Co nas czeka w październiku?

Drugi etap konkursu „Jestem coolturalnym czytelnikiem”. Poprzeczka zostanie podniesiona nieco wyżej. Już wkrótce kolejne informacje…

W październiku będziemy również obchodzić tradycyjnie Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych , o tym też dowiecie się w szkole (na gazetkach) oraz na stronie internetowej.

JS

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła