Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

9 czerwca na zaproszenie wychowawców i uczniów klasy IIb po raz kolejny wszystkie grupy przedszkolne wraz ze swoimi wychowawczyniami przy pięknej pogodzie przeszły spacerkiem do budynku szkoły. Krąg szkolny zamienił się w scenę, a hol wypełniony krzesełkami i ławeczkami przypominał widownię teatralną. Kolorowa scenografia wprowadziła małą publiczność w klimat bajki o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach.” Aktorzy z klasy IIb wcielili się w role Śnieżki, księcia, macochy, krasnoludków, sługi, wróbelka, lustra, krasnali narratorów i bajarki. Najmłodsza publiczność w skupieniu obejrzała przedstawienie. Kolorowe stroje małych artystów zaciekawiły publiczność, a taniec, śpiew i gra aktorów stworzyły niepowtarzalny bajeczny klimat. Razem z krasnoludkami przedszkolaki zaśpiewały i zatańczyły do piosenki „My jesteśmy krasnoludki”. Po skończonym przedstawieniu jak na prawdziwa ucztę weselną Śnieżki i Księcia przystało był słodki poczęstunek i herbatka. Zadowolone przedszkolaki udały się do przedszkola licząc na kolejne zaproszenie.

10 czerwca przedstawienie „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” zostało jeszcze raz zaprezentowane wszystkim uczniom klas młodszych naszej szkoły.

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła