Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów artykuly/2016/Mistrzmatematyki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów artykuly/2016/Mistrzmatematyki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

11 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyszowicach odbyła się kolejna edycja gminnego konkursu matematycznego klas 1-3 „Mistrz matematyki”. Naszą szkołę reprezentowała 3 osobowa drużyna przygotowywana przez M Baczewską i M Szukała. Nasi mali matematycy: Maria Brosz i Stasiu Lewandowski z klasy 3b, oraz Amelia Wyrobek z klasy 3A zajęli zaszczytne II miejsce. Minimalną różnicą punktów ulegli drużynie z Przyszowic. Gratulujemy pięknego wyniku.

 

M.Baczewska

 

{gallery}artykuly/2016/Mistrzmatematyki{/gallery}

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła