Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

22.04.2016 nasza szkoła gościła finalistów XV Gminnego Konkursu Ortograficznego. Zaszczyciła nas również swoją obecnością w jury pani profesor Danuta Krzyżyk. W tym roku po raz pierwszy dyktando pisali również gimnazjaliści.

Laury zwycięstwa przypadły Tomaszowi Bylicy oraz Patrycji Lis (SP)
z Przyszowic, drugie miejsce zdobyły – Anna Szołtysek z Paniówek i Jolanta Hajduk (SP) z Przyszowic, zaś trzecie zajęli – Marcin Matera oraz Dawid Piotrowski (SP) z Gierałtowic. Nagrody, wraz z panią profesor wręczyła pani Dyrektor Małgorzata Wiśniewska, a obdarowano nie tylko mistrzów, ale także, dzięki hojności Rad Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Paniówek, wszystkich finalistów jubileuszowej edycji. Naszej wicemistrzyni w kategorii gimnazjów – Ani serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju językowego!!

 

Basia Pytlarska

 

 

Rekrutacja 2020-2021

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła