Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.


Dnia 29 maja odbyły się Mistrzostwa Gminy Gierałtowice w pływaniu. Jak co roku nasi uczniowie odnotowali udane wyścigi wśród najmłodszych roczników jak i tych trochę starszych, bardziej doświadczonych. Poniżej prezentujemy naszych medalistów w poszczególnych kategoriach wiekowych:


CHŁOPCY 2011
Styl grzbietowy:
Filip Muszalik – srebrny medal


DZIEWCZĘTA 2010
Styl grzbietowy:
Elżbieta Cnota - srebrny medal
Styl dowolny:
Elżbieta Cnota – złoty medal


CHŁOPCY 2010
Styl grzbietowy:
Piotr Matula – złoty medal
Adam Małachowski – brązowy medal
Styl dowolny:
Piotr Matula – srebrny medal
Aleksander Nadrowski - brązowy medal


DZIEWCZĘTA 2009
Styl grzbietowy:
Magdalena Bartoszek – złoty medal
Styl dowolny:
Maja Cajza – złoty medal
Magdalena Bartoszek – srebrny medal
Styl klasyczny:
Maja Cajza – złoty medal
Magdalena Kruszyna – brązowy medal


CHŁOPCY 2009
Styl grzbietowy:
Macha Bartłomiej – złoty medal
Styl dowolny:
Macha Bartłomiej – złoty medal
Styl klasyczny:
Nikodem Kuzaj-Mańko – srebrny medal


DZIEWCZĘTA 2007
Styl grzbietowy:
Zuzanna Szolc – złoty medal
Styl dowolny:
Zuzanna Szolc – złoty medal
CHŁOPCY 2007
Styl grzbietowy:
Jakub Burak – brązowy medal
Styl dowolny:
Tymon Kuzaj-Mańko – brązowy medal
Styl klasyczny:
Tymon Kuzaj-Mańko – srebrny medal


DZIEWCZĘTA 2006
Styl dowolny:
Maria Brosz – brązowy medal
Styl klasyczny:
Paulina Sobota – srebrny medal


CHŁOPCY 2006
Styl grzbietowy:
Andrzej Kowalik – brązowy medal
Styl dowolny:
Andrzej Kowalik – brązowy medal

DZIEWCZĘTA 2005
Styl grzbietowy:
Jagoda Gorszanów – srebrny medal
Styl dowolny:
Jagoda Gorszanów – brązowy medal

CHŁOPCY 2005
Styl grzbietowy:
Dawid Głuch – brązowy medal
Styl klasyczny:
Gierczak Hubert – srebrny medal


DZIEWCZĘTA 2004
Styl grzbietowy:
Emilia Browarska – złoty medal
Styl dowolny:
Emilia Browarska – srebrny medal

CHŁOPCY 2004
Styl grzbietowy:
Maciej Browarski – złoty medal
Oliver Wawoczny – srebrny medal
Styl dowolny:
Maciej Browarski – złoty medal


SZTAFETA PŁYWACKA 8X50 METRÓW :


II MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA W PANIÓWKACH


Skład sztafety:
1. Emilia Browarska
2. Jagoda Gorszanów
3. Maja Cajza
4. Zuzanna Szolc
5. Maciej Browarski
6. Dawid Cieśla
7. Bartłomiej Macha
8. Andrzej Kowalik

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!!!

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła